Katalog produktů
Váš košík

Thermonet®

Chladné počasí

Intenzivní aktivity

Recyklovaný materiál

4X teplejší než Original BUFF

Velmi teplý a prodyšný materiál používaný na multifunkční šátky, čepice a kukly. Produkty z Thermonet se hodí na běh, skialpy, běžky, horskou turistiku a jiné intenzivní aktivity v chladném počasí.

Díky speciálnímu polyesterovému mikrovláknu vyvinutému ve spolupráci s firmou Primaloft je šátek ThermoNet® 4x teplejší a 4x lépe ochrání proti větru, než klasický šátek Original BUFF. Nasákavost a rychlost schnutí jsou téměř stejné.ThermoNet®

Vyvinuto ve spolupráci s Primaloft


Šetrný k životnímu prostředí

Na výrobu se používá 70% materiálů pocházejících z recyklovaných PET lahví. Thermonet si zachovává své vlastnosti po dlouhé roky – nežmolkuje se a barvy nevyblednou, takže si nemusíte po pár měsících kupovat novou čepici nebo šátek.

Recenze

S používáním tohohle šátku jsem úplně nahradil nošení čepice či kulicha. Zvládne všechno a dobře se drží i v teplotách nad nulou.

- úryvek z recenze šátku na stránkách Světa Outdoorucelý článek

Thermonet Buff je zaujímavý materiál, ktorý izoluje lepšie ako bežné mikrovláknové multifunkčné šatky. Za podstatnejšie však považujem, že je menej "prefúkavý", ale pritom priedušný a dobre odvádza pot.

- úryvek z recenze šátku na stránkách Hiking.skcelý článek