Katalog produktů
Váš košík

Dryflx®

Dryflx®

Chladné počasí

Intenzivní aktivity

Recyklovaný materiál

Reflexní prvky

Teplejší materiál vytvořený speciálně na běh a jiné intenzívní aktivity v chladnějším počasí s ohledem na bezpečnost za mlhy, šera a špatné viditelnosti.

Materiál Dryflx® je velmi prodyšný, elastický a poskytuje dostatečnou tepelnou izolaci pro sportovní aktivity v chladných dnech. Nezaskočí ho ani silné horské slunce.


Reflexní prvky

Po celé ploše produktů jsou rozmístěny reflexní prvky, díky kterým bude dobře vidět ze všech stran i večer a v noci. Chraňte své zdraví – buďte vidět!Reflexní prvky po celé ploše produktu.

Buďte vidět!


Ochrana před chladem a sluncem

Ve studeném počasí vás skvěle ochrání před chladem během intenzivních aktivit jako je běh, skialpinismus, horská turistika, nebo jízda na kole. Na slunci poskytuje vysokou ochranu před škodlivým UV zářením (UPF 50+) a zajistí výborné odpařování potu, které vás ochladí, když se do toho pořádně opřete.


Recyklované materiály

72% materiálu Dryflx® tvoří recyklované PET lahve a airbagy z aut. Produkty z Dryflx® si zachovávají své vlastnosti po dlouhé roky – nežmolkují se a barvy nevyblednou, takže si nemusíte po pár měsících používání kupovat nové.Recenze

Materiál BUFF DRYFLX® je tak příjemný, že si ho doopravdy na hlavu nasadí rád každý. Výrobce si navíc dal práci s barevným provedením, které je dostatečně výrazné a bude vidět i na sněhu nebo naopak v temném lese.

- úryvek z recenze šátku Dryflx® na stránkách Světa Běhu:
BUFF DRYFLX® – zajistí v zimě tepelný komfort pro vaši hlavu