Katalog produktů
Váš košík

DO MORE NOW

Hlavička

Pro udržitelný svět

Všechno, co děláme, má dopad. Naše činy utvářejí svět a každý jednotlivý krok přináší změnu. Proto jsme se v BUFF® rozhodli jít ještě dále: je čas více starat, více jednat a více chránit.

Naši lidé, naše procesy a naše projekty jsou našimi klíči, které nám pomáhají vytvářet lepší svět.

VÍCE JEDNAT: zodpovědná výroba

Naším cílem je chránit to, co milujeme. Příroda, lidé a prostředí kolem nás jsou naším největším pokladem. A budeme je chránit jakýmkoli možným způsobem. Opětovné použití, redukce a recyklace jsou klíčové principy našeho výrobního procesu: papír použitý v našem výrobním procesu se vyrábí z novin, zbytky textilního odpadu se recyklují na koberečky do aut a v roce 2019 jsme znovu použili více než 8 milionů plastových lahví na výrobu mnoha našich udržitelných produktů. Jsme hrdými členy koalice Sustainable Apparel Coalition.

VÍCE SE STARAT: komunita

Naši lidé jsou tím, co nás dělá lepšími. Každý člověk se počítá a zacházet se všemi s respektem je náš závazek. Proto každý den pracujeme na zlepšování podmínek pro naše pracovníky a pokračujeme v rozšiřování sítě místních dodavatelů.

Chceme však pomoci i těm, kteří jsou dále, a spolupracujeme s UNICEF Španělsko. BUFF® věnuje 2% svého zisku UNICEFu a přispívá na tři projekty proti COVID-19 a jeho důsledkům pro děti a společnost v nejzranitelnějších zemích.

VÍCE CHRÁNIT: eko projekty

Jako společnost máme skvělou příležitost pomoci naší planetě s využitím vlastních zdrojů. Jsme nesmírně hrdí na aktivní účast na ekologických projektech na ochranu přírody, od místních iniciativ po mezinárodní projekty pořádané Evropskou Asociací pro Ochranu Přírody (European Outdoor Conservation Association). Rádi aktivně přispíváme k ochraně přírody a jdeme příkladem jiným společnostem. BUFF® je skutečně odhodlán, aby byl svět lepším místem.

Jít příkladem

Používání recyklovaných materiálů z netkaných textilií, rozšíření sortimentu produktů z přírodních vláken a recyklovaných materiálů a zmenšení velikosti našich obalů jsou naším skromným dárkem ekosystému.

Během uplynulých let jsme přepracovali naše nejznámější produkty, takže naše řady z mikrovláken (např. multifunkční šátek ORIGINAL) jsou tvořeny výhradně z materiálů vyrobených z recyklovaných lahví.